Президент ветував Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»

11.02.2011

Президент України Віктор Янукович застосував право вето до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» і повернув його до Верховної Ради України із своїми пропозиціями.

Причинами для прийняття такого рішення стало наступне.

По-перше, Законом звужуються права громадян щодо можливості прийняття участі в обговоренні при плануванні і забудові території.

По-друге, створюються можливості для втручання у виключну компетенцію органів місцевого самоврядування, у тому числі – по обмеженню компетенції сільських, селищних, міських рад щодо затвердження містобудівної документації, яка закріплена у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні».

По-третє, Закон не передбачає достатньої відповідальності за негативні наслідки, спричинені допущеними порушеннями будівельних норм, стандартів і правил у процесі проектування, експертизі проектів та будівництві об’єктів містобудування.

У своїх пропозиціях Президент України наполягає на обов’язковості врахування прав громадян, громад та місцевих рад під час підготовки містобудівної документації.

Крім того, Президент України наголосив на необхідності встановлення у Законі персоніфікованої відповідальності за негативні наслідки у разі порушення норм і правил, які регламентують діяльність у будівельній сфері.

Оскільки питання спрощення дозвільних та погоджувальних процедур у будівництві є надзвичайно важливими для розвитку економіки України, Глава держави наполягає на тому, щоб його пропозиції до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» були невідкладно розглянуті Верховною Радою України на наступному сесійному тижні.
Добавить комментарий

Имя
Eli, 23.03.2013 05:07:37
Thinking like that shows an exerpt at work
Имя
ianwdrcwop, 24.03.2013 06:03:57
kDiC1h <a href="http://krvppqplydna.com/">krvppqplydna</a>
Имя
lcwuutj, 24.03.2013 11:37:24
CqgGGJ , [url=http://rekgzplozpfq.com/]rekgzplozpfq[/url], [link=http://bfmceflctard.com/]bfmceflctard[/link], http://firnstejhyrl.com/
Имя
bdqgrfq, 26.03.2013 16:04:35
726WyR , [url=http://zfvbvwfnyvkx.com/]zfvbvwfnyvkx[/url], [link=http://coszitqdcasi.com/]coszitqdcasi[/link], http://hclcrldsdlgw.com/
Перейти к обсуждению на форуме >>
Текст сообщения*
Защита от автоматических сообщений